Konkursai, Renginiai, Utenos EDIC naujienos

Kviečiame dalyvauti „Europrotų“ 2014 m. rudens sezono žaidimuose Utenoje!

Turnyrai vyks lapkričio 5, 12, 19 ir 26 dienomis
Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje, 17:30 val.

„Europrotuose“ gali dalyvauti visi norintieji, tereikia surinkti 4-6 žmonių komandą ir užsiregistruoti. Dalyvavimas yra nemokamas.

„Europrotai“ – kas tai?
„Europrotai“ – tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujo sužinoti norintiems žmonėms. Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuri vakarais į įvairias erdves pritraukia šimtus žinių ištroškusių ir jas pademonstruoti norinčių smalsuolių.
Vienas žaidimo turnyras sudarytas iš penkių teminių turų po 10 klausimų. Žaidimo vedėjas paskelbia turo temą ir garsiai perskaito dešimt klausimų, kuriuos kiekviena komanda aptaria, sugalvoja tiksliausią ir logiškiausią atsakymą ir užrašo jį ant atsakymų lapelio. Turo pabaigoje komanda lapelį atneša žaidimo vedėjui, kuris per trumpą pertraukėlę apibendrinęs atsakymus paskelbia rezultatus. Turnyro nugalėtojais tampa komanda, surinkusi daugiausiai taškų per visus penkis turus.
Kiekvienas iš penkių per turnyrą vykstančių turų yra skirtingas: pirmasis – bendrųjų klausimų turas, antras ir trečias turai atspindės tam tikrą visus dešimt klausimų vienijančią temą, ketvirtasis turas sudarytas iš vaizdų, nuotraukų, vėliavų, logotipų ir kitų vaizdinių, o penktojo turo metu skambės muzikinės mįslės – dainos, kūriniai, kalbos ir t.t.
Viena komanda gali dalyvauti viename, keliuose arba visuose pavasario „Europrotų“ sezono turnyruose. Žaidimo vedėjas veda bendrą komandų pavasario sezono įskaitą. Daugiausiai taškų per visus pavasario „Europrotų“ sezono turnyrus surinkusi komanda tampa sezono nugalėtoja.
Kaip užsiregistruoti?
Registruotis galite Europe Direct informacijos centre Utenoje (Maironio g.12, I aukštas), el. paštu utena@eudirect.lt, tel. 864611406
Daugiau informacijos rasite: www.pazinkeuropa.lt/europrotai.
Taip pat galite kreiptis į „Europrotų“ organizatorių Utenoje:
Sandra Žvirblytė, Europe Direct informacijos centro vadovė, Tel.864611406, El. paštas utena@eudirect.lt

Žaidimą organizuoja Europe Direct informacijos centrai, Jaunimo Europos komanda, viešosios bibliotekos, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.